CESTA PRO MĚSTO uklidila pro nás všechny

Nečekali jsme, jak dopadnou volby, abychom mohli udělat něco pro Roztoky. O víkendu jsme vzali pytle, rukavice, hrábě a vydali jsme se do parku na Tyršově náměstí. Na první pohled zdál upravený, ale když jsme nahlédli do křoví a kolem zadních laviček, tak jsme našli spoustu lahví, plechovek, střepů, obalů od potravin, tisíce nedopalků, a dokonce i matraci či injekční stříkačku. Hlavní park Roztok, má být okrasou města, místem, kde si hrají děti, odpočívají senioři, sportují dospělí. Má být místem setkávání pro všechny. Tím bohužel není.

Park si zaslouží kompletní obnovu. To vidíme jako úkol pro příští vedení města a doufáme tedy, že i pro nás. Prozatím jsme tedy park alespoň uklidili. Pro nás všechny, abychom si tuto část našeho město mohli užívat a radovat se z ní. Odvezli jsme z parku necelou desítku pytlů odpadků. Apelujeme na městkou policii, aby park častěji procházela a mohli jej tak bez obav užívat všichni.

Protože milujeme Roztoky, rozhodli jsme se, že každé dva měsíce pomůžeme zvelebit některé zanedbané místo Roztok. Napište nám, kde je potřeba přiložit ruku k dílu, přijďte tam také a my Vám rádi pomůžeme. Politika pro nás není jen rozdělování peněz a investice do velkých projektů, ale i malé věci kolem nás, které je potřeba zlepšovat a plánovitě řešit. A proč?
Protože milujeme Roztoky ... a nejsme sami J

Vaše CESTA PRO MĚSTO